čtvrtek 12. července 2012

Moje první scrapbooková stránka

Když jsem se chystala na svou úplně první scrapbookovou stránku, ani jsem jí nijak zdlouhavě nepromýšlela. Byla jsem tak "nažhavená", že jsem prostě chtěla NĚJAKOU vytvořit :-) Měla jsem koupené album pro začátečníky od Forever Friends, jehož součástí byly nějaké scrapbookové papíry, samolepky a výřezy. Dále jsem pořídila pár pa pírů CoreDinations (papíry s barevným jádrem), nějaké stužky, samolepky, lístečky na journaling a další drobnosti, co mi padly do oka :-) Výsledkem byla tato (pro mne teď naprosto "primitivní" :-)) první scrapbooková stránka:

Základem je jednobarevná modrá scrapbooková čtvrtka. Z jedné scrapbookové stránky z kolekce Forever Friends jsem vystřihla L-kový podkla pro fotku, kterou jsem ještě podlepila bílou čtvrtkou a vytvořila rámeček. Spodní část jsem ještě dozdobila "utrženým pruhem z béžového papíru CoreDinations a stužkou a mašličkou.
Nadpis jsem vylepila stříbrnými písmeny, přičemž čárku nad "á" jsem dokreslila stříbrnou gelovou fixou. Hvězdičky a druhové motivy jsou rovněž nakresleny stříbrnou gelovkou. Vše jsem dozdobila samolepkou hvězdičky a semišovou krajkou.
Nakonec jsem na hotový lísteček na journaling napsala velkým písmem text a písmo jsem ozdobila puntíky. Musím říct, že toto je výborný a jednoduchý způsob, jak ozdobit své ručně psané písmo. No a bylo hotovo!
Děkuji za návštěvu!Žádné komentáře:

Okomentovat