PL - 26. týden 2011

Vůbec jsem si nedokázala představit, že bych mohla zpracovávat Project Life dozadu ... S PL jsem původně začala od 49. týdne roku 2013 a říkala jsem si, že prostě pojedu dál a dál ... Do minulosti prostě nemám zapsané žádné texty .... jen fotky.

Jenže během těch pár dní, co jsem teď doma, jsem se těma fotkama procházela a zjistila jsem, že mám Marťovy fotky roztříděné po jednotlivých měsících a zvlášť mám fotky z porodu, z porodnice a z jeho prvních 4 týdnů. A jelikož mám od svého bráchy půjčenou úžasnou pomocnici - tiskárnu Canon Selphy - řekla jsem si, že se hecnu a začala jsem tvořit 26. týden roku 2011. Mám sice na dvoustraně číslo týdne, ale celá tato dvoustrana je věnovaná tomu nejkrásnějšímu okamžiku v mém životě ... tomu, jak se náš Marťa narodil.

26. týden 2011 - levá strana
26. týden 2011 - pravá strana

Rodila jsem u Apolináře a tam měli takové příšerné zelené "kimonka" pro tatínky (případně další osoby) u porodu a také takové hrozně žluté fleesové zavinovací deky, do kterých to mimčo na sále po očištění zabalili. A tyhle hrozné barvy jsem v PL rozhodně nechtěla ... takže jsem vytvořila černobílé fotky. Vůbec kvalita nafocených fotek z porodu byla tristní, takže jsem si s fotkama i trochu pohrála v Zoneru, abych odstranila šum a trochu je doostřila. Fotky jsem nakonec nedělala úplně černo-bílé, ale zhruba tak z 80%.

Na celou dvoustranu jsem použila nádhernou sadu BABY BOY od Becky Higgins. Pro chlapečky je jak dělaná a krásně se s ní pracuje, protože je monotónní (nebo spíše duotónní :-)) a je laděná jen do modré a zelené barvy. No pro kluky jak stvořená!


Titulní kartičku jsem sice pojala tradičně s číslem týdne, ale podtitulek je "A tak ses narodil ...", aby bylo jasné, oč v tomto týdnu šlo :-) Nebudu zdržovat dlouhým povídáním - pojďte se podívat na detailní fotky tohoto týdne.


Kartičky jsem orámovala falešným šitím a na zdobení jsem použila především chipboardy, pár kousků krajky a také jsem několikrát střihla do samotných kartiček a použila z nich jen kousky - např. na předešlé fotce ten banner nebo zde jsem vystřihla z kartičky to textové pole - okraj se mi totiž moc nelíbil :-)


Pro mě naprosto nezbytnou součástí PL jsou samolepky, takže jsem ze svých zásob vytáhla všechny samolepky s miminkovskými motivy a kombinovala. Na následující kartičce je opět nápis "You are our Sunshine" vystřihnutý z jedné kartičky. 


Na jaře v Liberci jsem si pořídila tyhle báječné chipboardové nápisy od Wycinanky a tohle byla přesně ta chvíle, kdy se krásně hodily.Na pravé dvoustraně jsem hodně používala okrajové propisoty - zdobila jsem s nimi každou fotku.Když se na tu dvoustranu dívám zpětně, tak se mi zdá, že tu mám trochu přesrdíčkováno :-) ... ale to k tomu prostě patří.


Také jsem po dlouhé době vytáhla své kleště Big Bite a zakomponovala jsem do kartičky průchodky a provázek.


Poslední kapsy jsou opět zaplněné fotkami. Na této jsem použila "filtr" z vellumu do kterého jsem vyřízla kruh, napasovala na fotku, přilepila a dozdobila.Tak to byl porod!! :-) A jestlipak máte i vy zpracované stránky, kdy jste přivedly na svět vaše miláčky? Napište mi ...

Žádné komentáře

Děkuji za váš komentář a věřím, že se vám moje inspirace líbila.
Monika

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.