PL - 23. týden 2016

Krásné úterý!

Dnes vám představím další PL inspiraci, kterou jsem vytvořila pro ScrapArt. 

No ... stále jsem optimistka a věřím, že ten svůj letošní, loňský a předloňský skluz doženu :-) Tak se dnes podívejte na dvoustranu z předminulého, 23. týdne 2016.

23. týden 2016

Na dvoustranu jsem použila kartičky a sadu papírů 6x6 z kolekce Daydreamer od Becky Higgins. Levá strana je laděná do modro-žluto-tyrkysova. 


23. týden 2016 - levá strana.

V jednoduchosti je krása a tak i úvodní kartička je velmi jednoduchá. Tuhle pěnovou abecedu mám moc ráda.


Vždy, když chci napsat na kartičku journaling, tak bojuji s tím, kam ho umístit, zda psát přímo na kartičku nebo si pomoci nějakým "papírem". No už dlouho čerpám z kartiček od Simple Stories z kolekce DIY, kde byly malé a velké kartičky linkované a čtverečkované. Tak si z nich "stříhám" kartičky na journaling. Samozřejmě psaní přímo na kartičky je nejjednodušší. 

No a tady jsem psala přímo na barevnou kartičku. Kartička je světlá, tak jsem nepovažovala za nutné přidávat nějakou journalingovou kartičku. Dokumentování stylem "před" a "po" je skvělým způsobem, jak oživit váš PL. A klidně dejte dvě malé fotky do velké kapsy. Druhá stránka je barevně trochu veselejší, protože převládá červená a růžová barva. 

23. týden 2016 - pravá strana.

Zase jsem po delší sobě sáhla po malých písmencích od Tima Holtze a napsala jsem s nimi názvy dnů v týdnu.


Tady mi došly písmenka, tak jsem musela černá písmena nahradit jinou abecedou. To písmeno "E" na konci je ustřižené z písmena "B", neboť i zásoby téhle bílé abecedy se tenčí :) Dala jsem si předsevzetí, že každou abecedu prostě vypotřebuji do mrtě. A opět jsem si trochu zavyšívala ...A tady také ...

Na poslední kartičce jsem fotku opět vystřihla - protože neladilo pozadí :)Děkuji za vaši přízeň a těším se příští týden!


Žádné komentáře

Děkuji za váš komentář a věřím, že se vám moje inspirace líbila.
Monika

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.