neděle 24. června 2018

Paper Garden ... PL inspirace s kolekcí Good Vibes

Dnes bych vám ráda představila jednu z novinkových kolekcí od Studio Forty (mimochodem jedná se o novou značku materiálů na Paper Garden) a tou je krásná a svěží letní kolekce Good Vibes. Nejen, že je v krásných letních barvách, ale Dianka z Paper Garden pro vás zkusils nechat udělat také dvoje české samolepky, které ladí (nejen) k této kolekci, takže teď budete mít své projekty hezky česky (samolepky najdete zde a zde). Já jsem z kolekce Good Vibes připravila na ukázku jednu PL stránku.
Do velkých kapes jsem použila papír Ahoy Mate / Tic Tac Toe, který jsem nařezala na kartičky o velikosti 4"x6". Dvě malé kapsy mi zaplnily fotky a do těch zbývajících jsem použila kartičky, které jsem rozstříhala z papíru In my Garden / Let's Play Cards. Mimochodem tento papír si rozhodně objednejte dvakrát, protože ty kytičky na zadní straně jsou nádherné a určitě se vám budou hodit do dalšího projektu. Na titulní kartičku jsem pod nápis týdne narazítkovala razítko "zeměkoule" ze sady razítek RELAX od Studio Forty a tuto sadu razítek jsem si zamilovala, protože bude skvělá i na Travel diáře.
Všechny kartičky jsem orámovala černou tenkou fixou. Na fotky jsem použila průhledné samolepky Sun & Fun a Go See Do. Jestli jste si ještě nevšimly, tak mezi nedávnými novinkami byla nálož samolepek právě od Studio Forty a jsou opravdu moc krásné. Chipboardy na stránce jsou ze sady Summer Travelove od Scrapiniec.
Věřím, se vám bude kolekce líbit stejně tak, jako se líbí mě.Krásné léto!Žádné komentáře:

Okomentovat