Paper Garden - layout z kolekce Good Vibes od Studio Forty

Abyste nepropadli mylné představě, že tvořím výhradně Project Life stránky, dnes jsem pro Paper Garden vytvořila jeden letní layout. Opět jsem sáhla po kolekci Good Vibes, protože tyhle letní barvičky mě asi nikdy nepřestanou bavit a navíc mám ještě docela dost materiálu.


Jako podklad na stránku jsem použila hladkou bílou čtvrtku a tentokrát jsem využila skutečně každý papír z kolekce. Nařezala jsem si z nich totiž proužky o šířce cca 4 cm a pak jsem každý na okraji (v šířce pár milimetrů) z obou stran zahnula směrem nahoru. A pomocí těchto pruhů jsem vytvořila pozadí, které působí 3D dojmem a velkou plochu stránky hezky naplní. Tento nápad jsem našla na Pinterestu a moc se mi to líbilo a chtěla jsem to vyzkoušet. Nahoře a dole jsem ještě velkým štětcem a zelenou akvarelovou barvou vybarvila zelené skvrny, aby působilo pozadí trochu zajímavěji a jakoby se roztáhlo nahoru a dolů.


Fotku jsem podlepila velumem a pak jsem ještě vystříhala pár černobílých kytiček z papíru In my garden/Let's play cards a pár větviček z proužku papíru, který jsem kdysi dostala jako dárek. Nalepené pruhy jsem ještě na každé straně prošila na stroji a pak jsem již jen vybírala ze svých zásob různě barevné ozdoby, které by se stránkou ladily. Nechtěla jsem, aby to bylo moc přeplácané, tak jsem se musela v tom zdobení docela krotit. Journaling jsem napsala na psacím stroji a rozstříhala na krátké proužky, které jsem pak umístila vlevo od pozadí.

A co vy - také máte rádi meloun? Já tedy rozhodně, ale takhle sladce jako náš synovec při jeho konzumaci nevypadám. Doufám, že jsem vás dnešním příspěvkem naladila na tvorbu velkých stránek.

Použitý materiál z e-shopu Paper Garden:
Sada papírů Good Vibes od Studio Forty
Samolepky Good Vibes
Chipboardy ALOHA! - Melouny
Samolepky Say cheese od Studio Forty

Monika


Žádné komentáře

Děkuji za váš komentář a věřím, že se vám moje inspirace líbila.
Monika

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.