PL - 6. týden 2016

Krásné úterý!

Dnes jsem tu opět s PL inspirací pro ScrapArt a tentokrát mám pro vás 6. týden roku 2016. A čím je tato dvoustrana zvláštní? Za prvé jsem si řekla, že konečně vypotřebuji jedno balení bílých pěnových "thickersek", které už mám straaašně dlouho (snad od svých scrap začátků) .... A za druhé, že konečně začnu ve velkém využívat svůj šicí stroj :-) No a také psací stroj ...

  

Na tuto dvoustranu jsem použila kartičky od Becky Higgins z kolekce High Five. K této kolekci mám i tzv. Specialty Cards, které obsahují některé kartičkové výseky, tak ten se mi tam jeden také zatoulal.


Nějak poslední dobou zapomínám na svojí zrcadlovku, tak je většina fotek focena na mobil a kvalita tomu odpovídá :-) Ale lepší nějaká fotka než žádná. Titulní kartička je na můj vkus trochu "holá", ale nějak mi to tak prostě vyšlo :-) Na tomto týdnu jsem si konečně (a v dostatečné míře) vyzkoušela prošívání pěnové abecedy.


Dny v týdnu jsem tentokrát podlepovala pěnovými 3D čtverečky a veškerý journaling jsem psala na psacím stroji.


Samozřejmě jsem se snažila, aby spolu kartičky na stránkách ladily, tak jsem vždy vybírala jen 2-3 barvy na jednu stránku. Levá stránka je tak laděná do růžova nebo do žluta .... ta pravá pak do zelena, béžova a zatoulala se mi tam i kartička s červenými srdíčky.


Na tomto týdnu jsem si řekla, že vypotřebuji jedno ze svých úplně prvních balení pěnových písmenek (thickersek) a to bílou pěnovou abecedu. Tak jsem skládala tolik slov, co to jen šlo. Samozřejmě dost písmenek mi chybělo, a tak jsem je nahradila písmenky z jiné abecedy. Zpočátku jsem sáhla po bílé glitrované abecedě .... na druhé stránce pak i po černé.Tady je již avizovaný výřez, který jsem nalepila na růžovou čtverečkovanou kartičku, kterou jsem na dolním okraji ještě doplnila žlutým pruhem. V tomto týdnu jsem také dost používala nápisy od Heidi Swapp.


A tady je již druhá (pravá) strana ...


A mé první černé písmenko. Ale musím říct, že ta černá písmenka tu stránku krásně ozvláštnila a moc se mi to líbí.


Největší noční můra je pro mě vždycky psaní journalingu na stroji přímo na kartičku ... naštěstí v Core kitech je vždy jedna kartička po více kusech, ale plýtvat se mi jimi moc nechce ... Tento journaling jsem naštěstí napsala hned na poprvé :-)


Některé fotky prostě nepotřebují žádný text :-)


Tady na té kartičce jsem chtěla psát text přímo dolů do toho bílého rámečku, ale psací stroj prostě tyhle "okraje" už nedrží ... Poučení pro příště - napsat si to na bílý papír a ten tam pak v proužku nalepit :-)Tak to byl můj "strojový" 6. týden.

Krásný den!Žádné komentáře

Děkuji za váš komentář a věřím, že se vám moje inspirace líbila.
Monika

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.