PL - 43. týden 2015

Krásné úterý všem!

Dnes mám pro vás opět jednu PL inspiraci a opět to bude v podzimních barvách. I když se mi tam vloudily také modré a zlaté tóny.

43. týden - 1. a 2. strana
43. týden - 3. strana s flipem


Tady je již celá první strana 43. týdne. Jelikož se toho docela dost událo, opět mám tento týden na 3 strany a navíc jsem k poslední stránce přidávala flip s dalšími dvěma kapsami 4x6.

43. týden - 1. strana
Titulní kartička je tentokrát ve stylu "clean-and-simple" - pouze jsem pomocí chipboardových písmenek nalepila číslo týdne, datumovkou jsem natiskla počáteční a konečný den tohoto týdne a doplnila o úžasné razítko veverky od Aladine.

43. týden - titulní kartička
Přestože se snažím, abych měla PL alba co možná nejtenčí, tak se někdy těm "objemnějším" ozdobám nevyhnu. Na kartičce s týdenními událostmi jsem použila samolepící buttonek a papírový lístek (dejme tomu kapradí :-)).


Na další journalingovou kartičku jsem použila enamelky a celou kartičku jsem obšila krémovou bavlnou. Na fotku jsem pak dala příznačný výsek "Tady je krásně", protože ve Skalním městě skutečně krásně bylo ... zvlášť teď na podzim.


Součástí tohoto týdne je i kolážovaná fotky Marti, jak leze u nás na sídlišti po stromě - fotu jsem opět ozdobila enamelkama a na 3D lepící čtverečky jsem nalepila výsek stromku.


A jdeme na druhou stranu. Tady je hlavním motivem Marťovo focení ve školce a také naše návštěva v Botanické zahradě v Troji. Celá tato kapsa, resp. všechny kartičky jsem tentokrát podlepila bílou čtvrtkou a musím uznat, že na tom podlepování něco je :-) Kartičky pak hezky drží v kapsách.

43. týden - 2. strana
Tento týden jsme ve školce dostali Marťovy úplně první fotky ze sólo focení ve školce. Paní fotografka byla moc šikovná a Marťa má krásné fotky. Kromě čtyř vytištěných fotek jsem si nechala poslat i jejich digitální verze, takže radost budou mít i všechny babičky :-) Ty čtyři vytištěné fotky jsem si vyfotila a dala do tohoto týdne. Jako podklad jsem použila bílo-zlatou puntíkatou kartičku od Heidi Swapp z kolekce Gold Foil. Kartičku jsem doplnila o chipboard foťáku, narazítkovala jsem dřevěnými písmenky nápis "FOCENÍ VE ŠKOLCE" a přidala epoxidový nápis "smile". Všimněte si, jak je narazítkovaný nápis šejdrem - holt mi chvilku trvalo, než jsem si na ta dřevěná písmenka zvykla :-)


No a nemohla chybět jedna veliká fotka ze školkového foceni. Právě kvůli této veliké fotce jsem vybrala tento typ kapes.


Luděk byl tento týden na školení v Madridu a tak jsem ho zaúkolovala, aby mi tam koupil plastovou průhlednou dózu s Lindt kuličkama ... ale ne kvůli těm kuličkám, ale kvůli té krabici. Když jsme všechno snědli, tak jsem si tuhle válcovitou průhlednou krabici přivlastnila a skladuji v ní kytičky :-)


V neděli sice nebylo úplně pohádkové počasí, ale i tak jsme se vypravili do Botanické zahrady v Troji. Končila tam výstava dýní a navíc se tam pro děti konaly "dýňohrátky".

Vytvořila jsem tedy úvodní kartičku k Botanické zahradě. Písmenka jsem vyřízla na BigShotu z černé moosgumi a kartičku jsem ozdobila papírovými kytičkami v podzimních barvách, třemi lístečky a doprostřed kytičky jsem nalepila žlutou enamelku.


Marťovu fotku z botanické zahrady jsem překryla velumem, do kterého jsem pomocí vyřezávací šablony vyřízla okénko/rámeček. Doplnila bordurou narazítkovanou bílým Staz-Onem a výsekem.


A tedy už se dostáváme k poslední straně tohoto týdne. Takhle vypadá stránka celá zvrchu, aniž by byly odklopené přídavné kapsy.

43. týden - 3. strana (nerozložená)
A tady je už stránka včetně kartiček, které jsou vidět po odklopení přídavné kapsy, kterou jsem ke stránce natavila pomocí Fuse Tool.

43. týden - 3. strana (rozložená)
Tady se mi velmi hodila ta velká kapsa, protože jsem do ní na této stránce mohla nacpat obrázek z výstavy dýní, 2 obrázky v listopadového programu Botanické zahrady, turistickou vizitku, kterou jsme si v zahradě koupili, vstupenky a fotku Marti s taťkou.


Kartičku s názvem měsíce jsem ozdobila samolepící bordurou s motivem žaludů a pak zlatými plastovými lístečky, které jsem ke kartičce přišila a vznikla také taková bordura. Zlatá prostě k podzimu patří.


Samozřejmostí je i journaling. Ten jsem vepsala do jedné z velkých kartiček. Když razítkuji nápisy jednotlivými písmenky, tak si většinou pomůžu washi páskou, kterou si po vyměření nalepím na kartičku a ona mi drží jakousi pomyslnou linku.


Na tuto kartičku jsem vlastně použila pouze malou kartičku 3x4 s motivem dýně, fotku, černou úzkou washi pásku a puffy samolepky dýně a pavoučka.


Poslední kartička je spíše pro zajímavost ... Věděli jste, že 25.10. byl Světový den těstovin? Já tedy ne, ale těstoviny máme moc rádi a tak jsem tuto událost také zařadila do tohoto týdne.


Tak to byl náš 43. týden v podzimních barvách ... jen mě trochu mrzí, že tyhle krásné barvy brzy vymění šedivé ulice naší matičky Prahy ... Ale což - zase se budeme těšit na jaro :-)

Krásný den.





Žádné komentáře

Děkuji za váš komentář a věřím, že se vám moje inspirace líbila.
Monika

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.