PL - 1. týden 2016

Krásný den vám přeji!

Taky máte radost, že se blíží víkend? Já tedy ano, protože se chystáme na lyže ... A já doufám, že konečně letos zažiju pravou zimu aspoň na pár dní. A jelikož nám počasí aktuálně nadělilo trochu sněhu i v nížinách, myslím, že se moje dnešní PL dvoustránka do tohoto období hodí. Zachycuje náš 1. týden roku 2016, kdy nám počasí také nějaký ten sníh nadělilo.


Ještě, než se dám do povídání o použitém materiálu, tak vám chci říct, že jsem se pro letošní rok rozhodla, že budu všechny kartičky podlepovat bílou čtvrtkou!!! Vydržela jsem 2 roky dělat PL bez podlepování, ale letos už se mi nechtělo pořád chytat kartičky z kapes. Takže na detailních fotkách uvidíte, že každá kartička je podlepená bílou čtvrtkou, která je ořezaná přesně na velikost kapsy.

Na celou dvoustránku jsem použila kartičky z value kitu od Becky Higging s názvem Oh What Fun Winter. Tato kolekce byla zvláštíní tím, že kromě pár papírových kartiček obsahovala také velumové kartičky. A jelikož mám všechny kartičky podlepené bílou čtvrtkou, mohla jsem tyto velumové kartičky s klidem použít a vypadají velmi krásně.


Součástí tohoto value kitu byly také velumové vločky, takže jsem jimi opravdu  nešetřila. Najdete je skoro na každé kartičce.


Co mě velmi uchvátilo z nedávných produktů jsou samolepící flitry. Jistě znáte situaci, kdy chcete nalepit pidi flitříček a musíte na něj nanést lepidlo a pak vám někam spadne ... Zkrátka tyhle samolepicí flitry jsou bezva věc. Pravá kartička s hvězdičkama je velumová.


Sem tam jsem použila i dřevěný nebo chipboardový výsek, abych kapsy trochu oživila.


Dny v týdnu jsem razítkovala a vystřihovala z bílé čtvrtky.


Tato prohovaná kartička je opět velumová. Celá stránka je ozdobená stříbrno-bílými detaily. Tentokrát jsem se zlaté vyhnula :-)


Tato kartička je také velumová a aby se mi tam ta fotka hezky vešla, tak jsem nařízla konce písmenek a fotku zasunula pod ty písmenka. Vypadá to skvěle :-)


A opět velumová kartička - tentokrát celá se stříbrným šrafováním.


Samozřejmě jsem kombinovala do barvy i samolepicí abecedu. V tomto případě jsem použila šedivou abecedu od October Afternoon.


A na následujících fotkách jsou opět použity velumové kartičky (pod journalingem, velká kapsa s fotkou a pod fotkou spící neteřinky).




Tak to byly naše první letošní stránky.

Přeji vám krásný víkend a těším se v úterý na viděnou u dalšího mého pravidelného článku.












Žádné komentáře

Děkuji za váš komentář a věřím, že se vám moje inspirace líbila.
Monika

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.