Titulní PL stránka 2016

Krásné úterý!

Dnes mám pro vás svůj nejnovější počin a tím je titulní stránka do našeho PL alba na rok 2016. Ano, opravdu jsem jí zvládla již v lednu :) Dlouho jsem přemýšlela, jak titulní stránku pojmout, ale nakonec jsem se rozhodla pro klasický design kapes A. Stejně budu na titulní stránku navazovat další klasickou dvoustranou, tak aby se mi další strana tvořila lépe.Na stránku jsem použila kartičky z kolekce Everyday od Becky Higgins a jako podklady pod fotky jsem vybrala koordinující papíry 6x6. Aby titulka ožila, doplnila jsem jí červenými a zlatými akcenty. Červenou barvu zase tak často nepoužívám, tak to pro mě byla příjemná změna. Použila jsem washi pásku s červenými proužky, červené a černé enamelky a červená písmenka od October Afternoon. 

"Hello 2016" - to je jednoduchá titulní kartička. Zlatý nápis "hello" již na kartičce byl - já jsem jen přidala letopočet, washi pásku a černé enamelky. Ať žije jednoduchost!

Uprostřed jsou kartičky z kolekce Everyday ozdobené washi páskou a doplněné o nápis z červených písmenek a také narazítkovány čiselné údaje nadcházejícího roku. Poslední velké fotky jsem "obstřihla" a podlepila jsem je černo-bílým nebo šedivo-bílým papírem. Pozadí na fotkách stejně není pro tento účel důležité. Opět jsem jen decentně ozdobila. Co se týče mých PL plánů na tento rok, tak vzhledem k velikému nedostatku času nebudu za každou cenu dělat týden na dvoustranu, ale vždy uvidím, jak to vyjde. Jsem zvědavá, jak mi to půjde.

Vzhůru do roku 2016!
Žádné komentáře

Děkuji za váš komentář a věřím, že se vám moje inspirace líbila.
Monika

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.