PL - 13. týden 2014

Zdravím své čtenáře!

Tady je 13. týden. Na stránky jsem použila kartičky z kolekce Charmed Life od Simple Stories :-))

Moc se mi líbí toto uspořádání kapes, protože tou velkou fotkou jsem krásně zabrala třetinu stránky :-)) A někdy si prostě fotka velké místo zaslouží :-))

1. strana - levá


2. strana - pravá

Kdykoliv s Marťou někam jedu/jedeme, tak se drápe za volant. Už jsme to dotáhli tak daleko, že když parkujeme v garáži, tak než se zavřou garážová vrata, tak si ho beru k sobě za volant a pak jedeme teprve zaparkovat auto na naše parkovací místo. Zkrátka si to užívá!


Tato kartička ani nepotřebovala moc zdobení. Moc se mi kolekce Charmed Life líbí, i když zpočátku jsem se na tu barevnou kombinaci moc netvářila a nebyla jsem si jistá, jestli jí vůbec použiju. A jaká je to teď nádhera.


Shrnutí celého týdne.


A toto je kartička, na kterou jsem velmi pyšná :-) Tedy ne výtvarně, ale tím, co je na ní uvedeno :-)Na PL se mi nejvíc líbí jeho variabilita. A tak jsem si do tohoto týdne vložila do fólie A5 program z našeho čtvrtečního koncertu.


Tentokrát jsem si do PL nedala pořadače Antonius, které jsem v IKEA holkám kupovala :-), ale za to jsem si sem dala fotku Modřence v krásně zeleném květináčku :-) Další kapsa je z našeho čtvrtečního koncertu.A poslední část tohoto týdne je věnována sobotní návštěvě ZOO.
Tak to byl náš 13. týden.

Díky za nakouknutí.

Monika

1 komentář

  1. Moni super!!! To je tak pěkný, když někdo umí hezky psát :-))

    OdpovědětVymazat

Děkuji za váš komentář a věřím, že se vám moje inspirace líbila.
Monika

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.