HAPPY PLANNER - 20. týden | WEEK 20

Zdravím všechny! Užíváte si tyto krásné jarní dny? Já tedy rozhodně, i když vzhledem k celé situaci kolem koronaviru trávíme většinu času spíše doma než venku. Ale i tak se snažím vše dokumentovat a pokračovat v zaplňování Happy Planneru. Dnes vám chci ukázat ten poslední - dvacátý týden. Stále zpracovávám kolekci SO ROMANTIC od Studio Forty, ale dnes jsem volila takové barvy, že stránka zase tak romanticky nepůsobí.

Hello everyone! Are you enjoying sunny spring days? I certainly do but with all this Covid-19 situation we spend more time indoors than outside. But all this doesn't keep me away from documenting and memory keeping in my Big Happy Planner. Today I'd like to share with you my last doublepage - week 20. So I hope you won't get bored with my Happy Planner pages ... And although I used SO ROMANTIC collection, you will see that it doesn't have to be romantic at all ... well mybe a little.


Tentokrát jsem použila především modrou barvu (konkrétně papír My Favorite / Adorable). Musím říct, že tento papír patří k mým nejoblíbenějším z této kolekce (i když samozřejmě zbožňuji všechny) a to hlavně kvůli jeho jemnému designu. Jelikož tento týden mám fotky docela syté a barevné, chtěla jsem, aby papíry byly co nejjemnější a použila jsem jen tři designy.

This time I used mostly blue color (paper My Favorite/Adorable). I have to say this paper is one of my favorite because of it's delicate pattern ... well I like all the papers but this one a bit more. I tried to keep my paper design clean as my photos are colorful and vibrant. That's why I used only three different paper designs.


Sloupec úplně nalevo jsem zaplnila fotkami, které jsem si během tohoto týdne oblíbila a které jsou prostě "cool". Po celé délce jsem nalepila proužek papíru a fotky doplnila nápisem. Myslím, že člověk úplně nemusí dodržovat dané sloupce pro každý den. Navíc k těmto fotkám jsem ani nechtěla psát nějaký text, tak jsou tam prostě "na památku".

I filled the space on the left side of the planner with pictures I really loved this week. So I glued down a stripe of paper, added photos and wrote down "FAVORITE PHOTOS OF THE WEEK". I think that you don't have strictly follow the days in columns of the planner. It's totaly up to you. And as I didn't realy have any story to add to this pictures I just made them "my favorite ones".
Stejně jsem měla tento týden dost fotek, že jsem jsem pro ně vytvořila "schovávačky". A najdete tu hned tři. Toto je opravdu skvělý způsob, jak na stránku přidat další fotky nebo text. Nebo naopak (a to se nejednou hodí) můžete tyto schovávačky použít na schování nepovedené fotky nebo takové, která se vám barevně na stránku nehodí. Někdy takhle schovávám fotky, které pořídí prarodiče, protože oni nejsou moc dobří fotografové.

And still I had too many photos this week. So I hid some of them under flip cards I made. There are three of them on the page. This is a great way how to add more pictures, photos or text on your page. Or you can use it to hide a photo, that doesn't really match your page colors. Sometimes I hide photos captured by my grandparents like this as they are not good at taking pictures.

Na dozdobení dvoustrany jsem si vzala na pomoc razítka "LIFE IN PICTURES", za pomocí kterých jsem si vystřihla takové papírové výseky. Pokud máte razítka, která obsahují nějaké základní tvary, které lze snadno vystřihnout, tak si můžete takovéhle papírové "výseky" vyrobit raz dva. Stránku to sjednotí a hezky dozdobí. 

Finally I used "LIFE IN PICTURES" stamps to create a sort of chipboards. I love playing with stamps like this. If you use stamps that contains basic shapes that are easy to cut out, you can always stamp them on a white cardstock or even a velum maybe to create additional dimension and embelishment. Use it more than once to create repeated pattern on your page.


Mějte se krásně a příště se těším na viděnou u dalšího mého příspěvku.

Ok ... that was last week in our life. I'm looking forward to seeing you with my next post.Žádné komentáře

Děkuji za váš komentář a věřím, že se vám moje inspirace líbila.
Monika

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.